Mechanický inžiniering


Mechanický inžiniering


Služby mechanického dizajnu

Prvá vec, s ktorou sa zákazník stretne, je vzhľad produktu. Práve táto časť priemyselného dizajnu v procese vývoja produktu by nemala byť prehliadaná. Úlohou priemyselného dizajnu je vytvoriť taký produkt, ktorý poskytuje vynikajúce užívateľské vlastnosti a taktiež spĺňa funkciu primárneho produktu. Náš tím vám pomôže vyvinúť požadovaný produkt, kde sa bude zohľadňovať vyvážená kombinácia potrieb zákazníkov, ako aj technická expertíza pre realizáciu. Budeme skúmať trh existujúcich produktov, aby sme pochopili, kde je váš nápad a priniesli tvorivé koncepcie pre váš budúci produkt. Koncepcia návrhu bude slúžiť ako východiskový bod pre konečný dizajn vášho produktu. Naše odborné znalosti v oblasti mechanického dizajnu pomôžu vo fáze prototypov a výroby.

Náš tím je pripravený pomôcť vám vo všetkých fázach vývoja produktu, či už ide o vývoj nových produktov, koncepčný dizajn, priemyselný dizajn, mechanický dizajn alebo optimalizáciu existujúceho tvaru nových elektronických komponentov.


Náčrt

Máte nápad, chcete ho zrealizovať a neviete ako? Obráťte sa na nás. Vytvoríme množstvo skíc, ktoré vdýchnu život myšlienke, ktorú máte vo svojej fantázii. Je zložité dokonale zladiť to, čo máte na mysli, ale náš tím je pripravený pracovať so všetkými vašimi požiadavkami a tak neustále vylepšovať dizajn produktu až kým nebudete spokojní.


Návrh

Dlhoročnými skúsenosťami a výskumom v danej oblasti sme si vypestovali cit pre návrh produktu, u ktorého vieme precízne zohľadniť vzhľad, tvar a funkčnosť. Budeme s vami nepretržite pracovať na vytvorení čo najlepšieho produktu.


3D modelovanie

Pomocou CAD softvéru je koncipovaná digitálna vizualizácia produktu. Odtiaľ môžu byť textúry, farby, tvarový faktor a všeobecná estetika upravené tak, aby ďalej rozvíjali dizajn produktu.

Späť