Výroba


Výroba


Služby podpory výroby

Výroba elektronických výrobkov si vyžaduje rozsiahle znalosti a skúsenosti, ktoré vám radi poskytneme. Či už je to výroba na kľúč alebo montáž, máme odborné znalosti a sieť overených subdodávateľov, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Naši odborníci vám pomôžu nájsť tú najvhodnejšiu možnosť výroby, takže môžete dosiahnuť čo najväčší úžitok využitím výroby vo veľkých množstvách.

V rámci prípravy výroby vypracujeme súbory (vrátane kusovníka - BOM) pre maximálnu efektivitu výroby. Spolu s tým zabezpečíme, že všetky priemyselné štandardy budú s potrebnými testovacími a certifikačnými postupmi pred samotnou výrobou. S našou sieťou spoľahlivých výrobných kanálov môžeme ponúknuť lokálne aj medzinárodné alternatívy, aby ste mohli v konečnom dôsledku urobiť príslušné rozhodnutie.


Smart výroba

Našou prioritou je nájsť najefektívnejšie riešenie bez kompromisov v kvalite. Poskytneme vám rôzne možnosti, aby ste sa nakoniec mohli sami rozhodnúť.

Pre vytvorenie inteligentného produktu je nevyhnutný výskum. Z tohto dôvodu je potrebné uskutočniť primeraný výskum pred vykonaním akýchkoľvek dôležitých rozhodnutí. Nájdeme najlepšie zdroje pre všetky potrebné komponenty a poskytneme alternatívy.

Chceme zabezpečiť najvyššiu úroveň kvality. Všetky komponenty sú vždy validované na základe priemyselných noriem a schválení. Môžeme dokonca skladovať komponenty u nás pre prípad, že musia byť vykonané zmeny na poslednú chvíľu, alebo pre prípad opravy.

Späť