Prototypovanie


Prototypovanie


Služby pre vytvorenie prototypu

Máte nápad a rozmýšľate, či sa vôbec oplatí ho ďalej rozvíjať? V tejto fáze je potrebné overiť, otestovať a získať spätnú väzbu od zákazníkov. Prototyp je preto prvá vec, ktorú by ste mali urobiť. Neodmysliteľným zdrojom informácií môže byť len jednoduchý model a prototyp konceptu. Funkčný model produktu je dostatočný na odhalenie slepých ciest v dizajne ako aj na určenie potrieb zákazníka.

Pomôžeme vám premeniť vašu myšlienku na realizovateľný prototyp v najkratšom možnom čase. Budete mať možnosť otestovať a zlepšiť svoj nápad na produkte bez toho, aby ste utratili tisíce eur. Postupné zlepšovanie produktov ukazuje pokrok a je pravdepodobnejšie, že uspeje na trhu. Od fázy modelu môžete upraviť svoj dizajn a prejsť na verziu s vyšším rozlíšením, ktorá sa bude veľmi podobať finálnemu vzhľadu a tvaru vášho produktu.

Váš produktový dizajn chceme premeniť na realitu čo najskôr, a preto využívame naše 3D tlačiarne, ako aj sieť overených partnerov 3D tlače. Sme pripravení pomôcť vám s optimálnym výberom materiálu aj tlačiarne.

Stále zápasíte s myšlienkou vytvoriť prototyp a neviete ako? Náš tím inžinierov a dizajnérov je pripravený vám pomôcť!

Späť